Vážení zákazníci!
Ráda bych zde několika větami popsala průběh ideálního obchodu.

 

Děkuji, že se zajímáte o mé výrobky a věřím, že se zakrátko přidáte k dlouuuuhé řadě spokojených zákazníků a nebudete prvními nespokojenými.

 

Pokud vás zaujal nějaký typ, vzor či barevná kombinace, nebo i jen váháte a chcete s výběrem poradit, napište mi ideálně přes FB stránku ZDE nebo na e-mail LASKOVAL@SEZNAM.CZ.
Jedná se o zakázkovou výrobu a k té patří pečlivá komunikace se zákazníkem, aby dostal přesně, co očekává a byl plně spokojen. Obvykle odpovím během několika hodin, zpravidla během 24 hodin.


Popište mi:
- svoji představu (barvy, kombinace, zateplení, nápis, ...)
- rasa, stáří a pohlaví vašeho pejska (pro mladé psy mohu upravit střih tak, aby mohl nosit už nyní a i v dospělosti)
- míry podle popisu


Dodací lhůta je dle aktuální domluvy. Zpravidla trvá 1-3 týdny. V hlavní sezóně, tj. od listopadu do ledna se může výjimečně protáhnout i déle. Tato skutečnost je mi velice líto, bohužel, příjem zakázek nerada zastavuji, ovšem upozorním, pokud nemůžete čekat a objednáte raději jinde.


Zpravidla upozorním, že začínám s vaší zakázkou. Do té doby můžete bez obav zakázku upravovat, změnit míry, cokoliv. Vše je na dohodě. Sdělím vám konečnou cenu. Zálohu přijímám pouze u větších objednávek (tj. více kusů, s nápisy..).


Když je zakázka hotová, posílám fotky ke schválení spolu s podklady pro zaplacení. Peníze přijímám pouze bezhotovostně převodem na účet vedený v CZK v ČSOB nebo v EUR v Reiffeisen Bank, Německo.


Pokud můžete poslat potvrzení o provedeném převodu, neprodleně odesílám balíček na vaši adresu. Pokud ne, posílám zpravidla do druhého dne po přijetí platby. O odeslání balíčku vás budu informovat. Posílám prostřednictvím Zásilkovny, případně České pošty a Deutsche Post.


V případě, že obleček nesedí, je možné ho poslat zpět k úpravě. V případě, že je chyba v rozměrech na mé straně, je úprava i doručení k vám zdarma. Pokud jste vy nějakou míru špatně změřili, oprava, nebo ušití nového oblečku je zpoplatněna symbolickou částkou 100-150,-Kč a musíte počítat i s náklady na doručení ke mně a ode mě k vám.

Na zakázku ušitý obleček není možné vrátit a požadovat peníze nazpět. Případné vrácení je možné jen pokud obleček je standardních rozměrů (vyhrazuji si možnost vrácení oblečku odmítnout) bez nápisů a jiných specifických úprav (např. otvor na vodítko). (bližší info zde )

 

 

Klidně se ptejte, pokud vám není něco jasné, z vašeho měření můžete poslat fotografie a pevně věřím, že se dobereme jasného výsledku .


Budu vám velmi vděčná, pokud věnujete svůj čas a pošlete mi fotku vašeho miláčka v oblečku ode mne, aby se mohla rozrůst moje rozsáhlá galerie spokojených zákazníků.

Dosud jsem neobdržela reklamaci na kvalitu materiálu či zpracování, naopak mě velmi těší neustálé superlativy na moje výrobky….to je to, co mě žene v tomto podnikání kupředu a proto mě celý proces velmi baví. 

Děkuji, že jste dočetli až sem a těším se, že rozšíříte řady mých spokojených zákazníků!

 

 

Postup měření vašeho psa.

 © Lucie Skopalová - tvorba www